Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Spiropali ironizon VIDEON e kreut të PD-së: Basha skuq vezë me lustrafinë dhe xhinse për Instagram

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

606e0931bc39d2e10ccec90419d8b181

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka shënjestruar kreun e PD-së, Lulzim Bashën për postimin e bashkëshortes së tij në rrjetet sociale.

Nga foltorja e Kuvendit, Spiropali komentoi videon e Bashës, ku po gatuan në kuzhinën e shtëpisë së tij. Ajo ka hedhur dyshime mbi vërtetësinë e videos, duke ironizuar veshjen e kreut të PD-së në shtëpi. Sipas saj, Basha skuq vezë me xhinse dhe lustrafinë për Instagram.

“Lulzim Basha skuq vezë me lustrafinë dhe xhinse për Instagram. Ne kemi përballë Sali Berishën dhe Ilir Metën dy njerëz që nuk po lënë asgjë pa bërë; shpifje, fyerje, shantazhe, e deri te financimi i portaleve pa asnjë normë, din e iman, të cilët viktimat duan t’i bëjnë fajtorë”,- tha Spiropali.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img