Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

‘Spiropali hajde gjuaje një top’, Rama sfidon ministrat në basketboll, Ahmetaj shënon me të tretën (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e141e828fdf61d81a9be7056671892e6

Kryeministri Edi Rama nuk harron që në inaugurimin e shkollave të rindërtuara, të bëjë një kosh tek palestra.

Ditën e sotme ai ishte për të inspektuar shkollën e rindërtuar “Ramazan Subashi” në Marikaj. Teksa pa nga afër ambientet e palestrës, Rama shënoi dy kosha.

Por, nuk ngurruan as batutat me ministrat Elisa Spiropali dhe Arben Ahmetaj, të cilët i sfidoi për të bërë kosha.

Arben Ahmetaj: Palestra ka qenë sfidë inxhinierike. Ka filluar në qershor dhe parashikohej të përfundonte në 9 dhjetor por ka kaluar përtej afatit. 

Edi Rama: Spiropali hajde gjuaje një top

Elisa Spiropali: Unë?! Unë jam volejbolliste (qesh). 

Më shumë

spot_img