Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Spiralja e mistershme në qiell lë pa fjalë mijëra qytetarë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një spirale e çuditshme është filmuar në qiellin mbi Hawai.

Qytetarë të shumtë kanë raportuar se natën e 18 janarit, në qiell kanë parë një spirale e cila po bënte dritë dhe po fluturontë njëkohësisht.

Fillimisht drita kishte nisur të shfaqej si disa pika, të cilat kishin nisur të leviznin në qiell. Më pas u rrit dhe u bë në formë spiraleje.

Ekspertët thonë se objekti nuk kishte të bënte me UFO-t, por besohet të jetë i lidhur me lëshimin e një sateliti nga SpaceX.

 

Më shumë