Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Spikeri i njohur rezulton pozitiv me koronavirus: Shfaqen e radhës do ta organizoj në bodrum

spot_img

Lajme të ngjashëm

0f75db9df4524e05ad8f85f8cf88827f

Spikeri i njohur i CNN, Chris Cuomo, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Vëllai i guvernatorit AndrewCuomo, tha sot përmes një shënimi në twitter se është testuar pozitiv me covid-19. 

Ai tha se ka pasur temperaturë, ethe dhe gulçime. Cuomo shtoi se shfaqjen e radhës që transmetohet në CNN do ta organizojë në bodrumin e shtëpisë, aty ku dhe është vetë-karantinuar.   

Më shumë

spot_img