Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Spekuluan me emrin e tij, reagon deputeti Taulant Balla: Mua Zeni.TV vetëm më shton jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist Taulant Balla reagon për një spekulim që disa media shpërndan pasditen e sotme, në lidhje me një efektiv të arrestuar. Rastësisht, ky i fundit kishte të njëjtin emër dhe mbiemër me të.

Edhe pse Autoritetet policore në njoftimin e tyre bënin me dije se “Taulant Balla” i arrestuar ishte një efektiv policie që kishte terrorizuar lagjen me armë, media të caktuara e raportuan ndryshe. Për këtë, reagoi disa minuta më parë dhe vetë deputeti socialist.

albsig

spring

Lexo edhe: Terrorizoi lagjen me pistoletë, arrestohet polici Taulant Balla në Tiranë

“Mua Zeni.TV vetem me shton jeten, po kur mendoj boronicat e Gerdecit, Nduen e Cezit, Partizanin e  dhendrrit dhe SPAKUN qe nuk te fal as per nje arke peshk, atehere them dicka e madhe nuk shkon! Po ju si mendoni?”, shkruan Balla dhe ndan foton e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img