Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

SPEKTAKËL në “Air Albania”, pas 31 minutash lojë, Roma shënon golin e parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është shënuar dhe goli parë në minutën e 31 të ndeshjes mes Romës dhe Feyenoord.

Është Zaniolo ai që ka shënuar golin duke ndryshuar avantazhin e lojës.

albsig

spring

Në minutën e 24-të, Pellegrini nis një top për Zaniolon, por ky i fundit nuk e mbërrin dot. Shans i mirë, i shpërdoruar. Në të 32-tën, Zaniolo përfiton mirë në zonë dhe shënon.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img