Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Spartak Ngjela ndjek dhe komenton mbledhjen e Këshillit Bashkiak: Humor i shkëlqyer, mirë ua bëri Veliaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

140f8054344488cd1e7718c3340d44cc

Avokati Spartak Ngjela ndjek dhe komenton mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës që degjeneroi në fyerje mes kryebashkiakut Erion veliaj dhe këshilltarëve të djathtë. Për Ngjelën, “ky ishte një humor i shkëlqyer fundviti” ndërsa është i mendimit se Veliaj e ka kuptuar “injorancën e demokratëve dhe ua bëri mirë”.

“Dëgjova mbledhjen e Këshillit të Bashkisë të Tiranës. Ishte një humor i shkëlqyer për këtë fund viti. Injorantët e Partisë Demokratike folën budallallëqe. Njëlloj si kryetari i PD, që dëgjova se do arrestonte ministrat. Humor të çmendurish. Janë çmendur nga frika e Reformës në Drejtësi . Ata të Këshillit të Bashkisë ishin më karagjozë. Veliaj u tall me injorancën e tyre, dhe mirë ua bëri. Kam qeshur. Ishte një lojëvënie e budallenjve. Kështu duhen trajtuar budallenjte: duhen tallur…se, po t’i marrësh seriozisht, bie në nivelin e tyre. Veliaj e paska kuptuar shumë shpejt që injorantët që mendojnë se dine gjithça, duhen vënë në lojë me humor për injorancën e tyre. Po qesh ende me humorin e Këshillit të Tiranës”, komenton Ngjela.

LEXO EDHE:Veliaj shpërthen në mbledhje, i thotë këshilltarit demokrat: S’të pjerdh fare. Olli: Ti je idiot

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img