Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

SPAK nis hetimin për zyrtarin e burgjeve, takoi në burgun e Drenovës Luftar Reçin, të penduarin që “spiunoi” Emiljano Shullazin dhe Lul Berishën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d36d0e2fe4ade0c43b266e8d31f4a26b

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img