Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

SPAK nis hetimet, REAGON Meta: Shtatori po vjen, drejtësia e popullit nuk do të ndalet!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas lajmit për hetimin e Ilir Metës nga Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka ardhur dhe reagimi i vetë ish-presidentit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Meta shkruan se “Spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve”.

Mes të tjerash ish-presidenti ka publikuar edhe një shkresë, ku SPAK i kërkon informacione Drejtorisë së Gjendje Civiles, mbi gjeneralitetet e Metës.

“Meqënëse spurdhjaku i partisë ka vendosur t’i shërbejë hapur mafies së inceneratorëve në panik ju lutem njihuni edhe me një kërkesë tjetër serioze për karagjozët më të mëdhenj të Ramaformës. Shtatori po vjen dhe Drejtësia e Popullit nuk do ndalet më!

Ramoviçin asgjë nuk e shpëton dot më!” shkruan Meta.

Lexo edhe:

ZBARDHET kallëzimi i ish-deputetit Valteri ndaj Ilir Metës dhe zyrtarëve të tjerë të LSI, ja për se po kërkon SPAK informacion (DOKUMENTI)

SPAK po heton Ilir Metën, i kërkon KQZ-së formularin e vetëdeklarimit

Më shumë


spot_img
spot_img