Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

SPAK kërkoi sekuestrimin e makinës, reagon për herë të parë Kejvina dhe thotë se s’ka asnjë problem me ligjin

Lajme të ngjashëm

Modelja Kejvina Kthella pas disa kohësh larg mediave pas largimit nga “Big Brother Vip”, ka dhënë një intervistë për “Fun Club”.

Kejvina u shfaq me një luk të ndryshuar për të cilin me shaka tha se e kishte bërë për të mos u njohur.

Ndër të tjera moderatorja, Megi Pojani e pyeti modelen edhe për lajmet që kanë qarkulluar për thirrjen e saj nga Prokuroria e Paracme kundër Krimit dhe Korrupsionit.

“Unë s’kam asnjë problem me ligjin. Nuk kuptoj nga ka dal ky lajm. Jam një gocë e pastër me ligjin”, tha Kejvina.

Kujtojmë që më 10 janar të këtij viti kur Kejvina ishte ende në BBV, SPAK ka kërkuar nga GJKKO që të konfiskohet një pjesë e pasurisë së Kejvinës.

Kjo për shkak të ish-të dashurit të saj Redjan Rraja, i cili është arrestuar pasi dyshohet se kreu atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.


Më shumë