Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

SPAK kërkesë KQZ dhe KAS: Na vini në dispozicion provat AUDIO dhe VIDEO që keni marrë gjatë ankimeve për zgjedhjet në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

SPAK i ka dërguar një kërkesë KQZ dhe KAS lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Durrësit.

KREU i SPAK, Arben Kraja kërkon nga dy institucionet që t’i jepin çdo provë audio dhe video që kanë administruar gjatë procesit të shqyrtimit të ankimeve në lidhje me rezultatin e zgjedhjeve në qarkun e Durrësit.

Sipas Krajës, subjektet politike këto ditë kanë depozituar prova që mund të hedhin dritë mbi veprat penale të kryera gjatë zgjedhjeve në Durrës.

durresi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img