Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Spahiu: Në 4 vjet Rama u takua 7 herë me serbin Vuçiç dhe asnjëherë me shqiptarin Lulzim Basha

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Në 4 vjet Rama u takua 7 herë me serbin Vuçiç dhe asnjëherë me shqiptarin Lulzim Basha”, kështu shprehet kryetari i AK-së Kreshnik Spahiu.

Spahiu është një ndër aleatët e Bashës i cili për 46 ditë me radhë ka protestuar përpara kryeministrisë dhe kërkon me ngulm largimin e Ramës dhe krijimin e qeverisë teknike. 

Më shumë

spot_img