Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Sot zgjedhjet per delegatët e Kongresit të PS-së, socialisti: Ku është katandisur kjo parti?! Zgjedhje farse!

spot_img

Lajme të ngjashëm

16 Nentor, Partia ime paska votimet per antaret e kongresit.Gjithnje, kam qene entuziast ne prag votimesh, Po SOT?

Sot ndihem i lenduar , i fyer , i keqardhur per derexhene ku e kane katandisur partine time ca palo njerez te ardhur ne kete parti rishtaz nga dera e ngelur ketu si HALA .

Nje parti qe ju lutet njerezve per ti vendos ne liste per tu votuar  sepse nuk mundi te nxirte nga nje proces falls, aq pak delegat , sikurse nuk mund te nxjer dot asnje vlere tjeter te shtuar qe ka pase kultivuar gjithnje!

Per tu ardhur keq per piken ku eshte katandisur sot Partia ime . (E te gjithve ne)

Por besimplot se me ndihmen e socialisteve qe e duan kete Parti, Partin time , Partine tone do ti kthejme dinjitetin, me mbeshtetjen e Edi Rames do ti rikthejme Partise sime rendesine dhe vendin e vet!

Shihemi se shpejt!

Më shumë


spot_img

spot_img