Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Sot zgjedhjet, PD nxjerr VIDEON: Si blen PS votat në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike, ka publikuar një video teksa në vend mbahen sot zgjedhjet lokale për 61 bashki.

Nga selia blu, Edi Paloka komentoi pamjet, ku sipas tij një grup i PS dhe bashkisë së Tiranës kanë dhënë para për blerjen e votave.

“Video tregon qartë dhënien e parave për blerjn e votave nga një grup i strukturuar krininal nga PS dhe bashkia e Tiranës.

PD ka arritur të identifikojë vetëm njërin prej tyre është Edmond Hajro komisiner i PS në Njësinë.9, është edhe administratori i një pallati. Të nderuar qytetarë të Tiranës dhe gjithë Shqipërisë mbajeni mend mirë këtë video, kjo është fytyra e Ramës dhe Veliajt. Gjëja më e mirë që mund të bëni sot është të bojkotoni Ramën, bashkohuni me protestat”, tha Paloka.

Më shumë


spot_img
spot_img