Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
8 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Sot u zgjova me zemër të thyer’, nusja pa dhëndër përlot me fotot dhe letrën kushtuar të fejuarit i cili vdiq në aksident 8 muaj para dasmës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

03b1ca3735c28d062867d52576ea8e10

Debbie Gerlach, një vajzë nga Arizona e Amerikës është duke u sprovuar me dhimbjen më të madhe, atë të humbjes së njeriut të saj të zemrës.

 

Ishte muaji shkurt i këtij viti kur ajo mori lajmin e hidhur se i fejuari i saj, Randy Zimmerman nuk do të ishte më me të pasi ndërroi jetë.

Sipas informacioneve të “Bride Side”, 8 muaj para martesës, ai u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti me makinë.

Gjithë planet për dasmë u shuan ashtu sikurse u shua njeriu i zemrës së saj.

“Sot duhet të ishte dita më e lumtur e jetës sime, dita ku do të martohesha me shokun tim të jetës.

Por sot u zgjova vetëm, ashtu siç po zgjohem çdo ditë. Sot u zgjova me zemër të thyer dhe nuk do të kem një burrë”, shprehet vajza nga Arizona në letrën e saj duke shfaqur dhimbjen e madhe që mban në shpirt.

“Ndaj ju lutem tregoni kujdes në rrugë pasi ju nuk keni sesi ta dini se bota e kujt është sipër atij motori”, duke tregur kështu se i dashuri i saj humbi jetën si pasojë e një aksidenti, kur po i jepte motorit, teksa kalimtari nuk respektoi shenjat rrugore.

Ajo që të bën të përlotesh janë fotot e modifikuara ku Debbie shfaqet e veshur në të bardha dhe përkrah saj duket i fejuari i ndjerë.

Këto foto i ka shfaqur datën në të cilën do të martohej me të, por që fatkeqësisht historia e tyre e dashurisë nuk mundi të kishte një fund të lumtur.

118356471_374822730178777_4076247963004501390_n.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img