Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Sot reshje shiu në të gjithë vendin, e diela e ZGJEDHJEVE vjen me diell

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga masa ajrore të paqendrueshme. Vranësirat do të përqendrohen më të dendura në jug e qendër të vendit, ndërsa në pjesën veriore kthjellime.

Dita e diel do të sjellë ndryshim të menjëhershëm të kushteve meteorlogjike, ditë e cila përkon edhe me zgjedhjet parlamentare që do të mbahen nesër.

albsig

Kështu do të mbizotërojnë orët me diell gjatë gjithë ditës në pjesën më të madhe të vendit. Në jug, juglindje e në zonat malore kalime vranësirash të pakëta deri mesatare.

Era do të fryjë verilindje-veriperëndim e lehtë dhe në bregdet përkohësisht mesatare maksimalisht deri 12m/sek e shoqëruar me dallgëzim në det të forcës 3-4 ballë.

Pas ditës së dielë e gjithë java sërish do të jetë me reshje kalimtare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img