Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Sot reshje shiu në këto zona, mësoni si pritet të jetë moti

spot_img

Lajme të ngjashëm

face75f0bca7cf049dd2d29848f7bbb1

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e mërkurë, dt.02) priten reshje lokale të dobëta në qarqet Shkodër, Lezhë dhe Durrës.

TEMPERATURAT

Sot (e mërkurë, dt.02) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 25 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 12 / 24 °C.

ERA

Sot (e mërkurë, dt.02) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë kryesisht në bregdet.

auto_m21569964681.jpg

Më shumë

spot_img