Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sot një ditë jo e qetë politike, por Rama dhe Selami shtrëngojnë duart

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fdcabec82abef52440134b809af9cb92

Pavarësisht tensionit politik që ka mbizotëruar ditën e sotme, e ndikuar nga protesta e PD-së kundër qeverisë, politikanët nga të dyja krahët kanë tejkaluar ndasitë në ato cereomoni ku kanë marrë pjesë së bashku.

Rasti i fundit është shtrëngimi i duarve mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetit të PD-së, Eduard Selami në prezantimin e librit të autorit Fred Abrahams mbrëmjen e sotme në hotel Rogner.

Ndoshta, prania e ambasadorit Donald Lu ka bërë që dy politikanët të tregohen më miqësor me njëri-tjetrin, pavarësisht ndarjeve të thella që ekzistojnë mes tyre.

Lexo edhe:

Linda Rama me uniformë policie ne prezantimin e librit të Fred Abrahams (Foto)

SHBA dhe BE dënojnë dhunën: PD të organizojë protesta paqësore dhe dialog konstruktiv

rama-linda2-687x1024.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img