Sot në 56-vjetorin e lindjes, Rama publikon foto me Anetën dhe thyen ‘rekord’ pëlqimesh: Me gruan që më dha jetën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 04-07-2020 Sot në 56-vjetorin e lindjes, Rama publikon foto me Anetën dhe thyen ‘rekord’ pëlqimesh: Me gruan që më dha jetën Rama dhe Aneta

Sot kryeministri Edi Rama mbush 56 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, Rama ka zgjedhur të publikojë një foto me të ëmën, gruan që i dha jetën, siç shkruan ai.

 Zonja Aneta shfaqet me dorën e fashuar por gjithsesi e lumtur krah të birit ndërsa ai e mban të përqafuar.

“Me gruan që më dha jetën. Zemër”, shkruan Rama teksa menjëherë ka marrë rekord pëlqimesh nga ndjekësit por edhe urime për ditëlindjen.

ff.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093979835510254
array(1) { ["section"]=> string(116) "sot-ne-56-vjetorin-e-lindjes-rama-publikon-foto-me-aneten-dhe-thyen-rekord-pelqimesh-me-gruan-qe-me-dha-jeten-212793" }