Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

“Sot mbush 30 e tëri, vëri, bëri…”, Riselda Sejdia ka ditëlindjen dhe poston një video që do ju lërë pa mend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Riselda Sejdia ka sot ditëlindjen dhe në kuadër të kësaj ka postuar një video të pazakontë humori.

“Eja mblidhuni këtu këtu.. sot Gucci, më falni se kam pak emocione, sot Versacja bën 30 e vëri, përi…vjeç. Lëkurën time 31 vjecare e kam si lëkurë qumshti Parmalat, jo si ai i katunarëve. Kush më bën komentin më të bukur i dhuroj një vilë te Baverly Hills”, thotë ndër të tjera doktoresha.

Video e doktoreshë Riseldës është nga ato ato që vështirë të komentohen ndaj ndiqeni monologun e saj të gjatë në këtë video.

{mp4}28920{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img