Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Sot kujtojmë ditën e lindjes së Historianit dhe Akademikut KRISTO FRASHERI

spot_img

Lajme të ngjashëm

9dd210e076ef6cba96cb39fd18d65a04

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/fZKIj2VGug4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img