Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Sot Krishtlindje, mësoni surprizat e motit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Orët e paradites dominohen nga vranësira të dendura kryeisht në rajonin Verior-Verilindor, duke rrezikaur reshje të dobëta shiu dhe bore.

Mesdita dhe pasditja sjellin përmirësim të kushteve atmosferike duke zhvendosur reshjet në ekstremin Juglindor dhe për pasojë i gjithë vendi mbetet me vranësira dhe kthjellime të shpeshta.

Sipas Meetoalb era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Juglindor duke krijuar në det dallgëzim deri në 3 ballë.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në të dy vlerat ekstremale ditore duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -4 në 14n gradë.

Më shumë

spot_img