Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Sot është dy vjeç, Bieta Sulo flet për lindjen e djalit: Nuk e dija që isha shtatzënë

spot_img

Lajme të ngjashëm

81e7d868791944ca7c491df866563391

Prej dy vitesh mderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi Art.

Ajo herë pas here publikon foto me djalin dhe bashkëshortin Alban Dudushi në rrjetet sociale.

Së fundmi në një postim në Instagram, Bieta ka rrëfyer se nuk e ka ditur që ishte shtatzënë.

‘Ora: 19.01… 2 vjet me pare si sot, Kroi ishte ende tek barku im dhe nuk e dija te them te drejten, daten 12 Maj (kete vit, qe ta saktesoj ose te dielen e dyte te Majit), si diten e nenave. Vetem 24 ore me pas, do te njihja ndjesine, qe thuajse prej 2 vjetesh ka mbushur zemrat tona. Ndaj, ne kete vigjilje te ditelindjes se dyte, po publikoj keto foto te Kroi Art vetem disa ditesh, qe me bejne mua sot te kuptoj te gjitha nenat e botes’, shkruan Bieta krahas fotove me djalin vetëm disa ditësh dhe Albanin.

gjhkl.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img