Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Sot do ulet avioni i parë në “Zayed”, Rama: Pas pak, zbresim këtu, në Kukës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot do të zhvillohet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, “Zayed” (Flatrat e Veriut).

Siç u tha edhe më herët do të jetë kryeministri Edi Rama, i cili do të presë udhëtarët e parë që do të zbresin në aeroportin e ri të Kukësit.

Kryeministi ka pubikuar edhe një foto ku shihet se gjithçka është gati për të bërë hapjen e Aeroportit si dhe për të pritur udhëtarët e parë.

“Pas pak, zbresim këtu, në Kukës, ku hapet porta e dytë nga qielli i Shqipërisë” shkruan Rama në postimin e tij, teksa ka postuar edhe foto ku shihen karriget të rreshtuara me flamurin Shqiptarë.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img