Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

Sot do të mbushte 40 vjeç! Ja si e kujton miku i tij më i mirë Dr.Florin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b48e19645bdaa965b939a7389684babb

Sot Dr. Flori do të mbushte plot 40 vite, në qoftë se do të ishte ende në jetë.

Miku I tij më i mirë, njëkohësisht dhe pjesëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi ka zgjedhur ta kujtojë me anë të një postimi mjaft prekës në ‘Instagram’.

Landi ka publikuar një foto tepër të veçantë të Dr.Florit, i cili shihet teksa ka ngritur duart lart drejt qiellit.

‘Sot 40’, shkruan këngëtari.

Kujtojmë që djemtë kanë dhuruar për publikun shqiptar hite të pafundme, që dëgjohen ende sot, si ‘Mesazh’, ‘Gjithë bota jemi dy’, ‘Hou çike’.

Screenshot_3.png

 

Screenshot_2.png

hqdefault-3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img