Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Sot do të isha në burg, po të më kapnin”, reperi shqiptar rrëfen gabimin e jetës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur Don Phenom ka treguar disa të pathëna nga jeta e tij. Ai ka rrëfyer gjatë një interviste  në “Ora News” për të kaluarën e tij, për skenën e vrasjes që e tronditi, madje kur u pyet se cila ishte puna e tij e parë ai tha se disa punë nuk mund t’i përmendë.

Don Phenom i cili është rritur në Bronx, Neë York, ka rrëfyer gabimin më të madh të jetës së tij.

“Kur kam qenë pak më i vogël, kam bërë disa sherre që do më kishin marrë në qafë, do isha brenda po të më kishin kapur. Shyqyr Zotit, e kam kaluar atë pjesë dhe jam fokusuar në muzikë dhe karrierë.”, është shprehur reperi.

Më shumë


spot_img

spot_img