Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Sot ditëlindja e 31-të e PS, Rama uron socialistët: Urime çdo patronazhisti dhe liderit Fatos Nano

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot të gjithë anëtarët e Partisë Socialiste në ditëlindjen e 31-të.

Rama i ka përcjellë urime në ditëlindjen e PS të gjithë drejtuesve në territor, çdo patronazhisti si dhe themeluesit të partisë, Fatos Nano.

“MIRËMËNGJES 🌹 dhe me urimin për ditëlindjen e Partisë Socialiste, të gjithë atyre që i kanë dhënë dje dhe i japin sot #PS, që nga patronazhisti më i thjeshtë, tek drejtuesit në territor e deri tek themeluesit e saj dhe lideri Fatos Nano, ju uroj të gjithëve ju një të diel të qetë🙏 #31VJETPS❤️” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img