Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sot afati i fundit për të aplikuar për KQZ-në e re, çojnë emrat dhe dy kandidatë të tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

86ed90c9d298dd108d817e5860859ef0

Dy ditë më parë u zbardhën emrat e aplikantëve që konkurojnë për 12 vende vakante në KQZ-në e re. Mes emrave spikaste ai i ish-kryeprokurorit Theodhori Sollaku, i cili mendohet se është dhe i preferuari i socialistëve për në krye të këtij Komisioni.

Por sot, që është dhe afati i fundit për dorëzimin e kandidaturave, kanë aplikuar për kryetar të KQZ-së Ilirjan Celibashi e Ilir Rusmajli.

LISTA E PLOTË ME EMRA:

1-Irsa Ruci

2-Agim Paskali

3-Halil Hyseni

4-Hysen Osmanaj

5-Ledio Braho

6-Lefterije Lleshi

7-Odeta Berberi

8-Arens Çela

9-Anjeza Dajzmaili

10-Spiro Maliqi

11-Naim Mecalla

12-Redinela Beqiraj

13-Durim Grabova

14-Farie Osmani

15-Arben Xhiku

16-Thedhori Sollaku

17-Perparim Shullazi

18-Eldrina Karafili

19-Lealba Pelingu

20-Haki Mustafa

21-Arben Isaraj

22-Odeta Seferaj

23-Lindita Tako

24-Kamerion Salillari

25-Ardian Myslimaj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img