Hapësire reklamuese

Politikë

Soros batuta me shtatlartësinë e Ramës, djali i multimiliarderit publikon foton

Shkruar nga Newsbomb
Soros batuta me shtatlartësinë e Ramës, djali i multimiliarderit
Fiziku i kryeministrit Edi Rama shpesh herë është bërë “temë diskutimi” dhe batutash mes diplomatëve të huaj.  Kësaj here ka qenë, djali i multimiliarderit, George Soros”, Alex Soros ai i cili ka postuar një foto në Instagram me kreun e qeverisë shqiptare, ose ashtu si dhe Soros i referohet në të shumtën e rasteve “vëllain” e tij, krah së cilës shkruan me batuta: I rritur! Në këtë foto të publikuar nga Soros e cila është shkrepur në Mynih, Gjermani, kryeministri Edi Rama shihet teksa është ulur për të mos dalë shtatlartë në foto e si rrjedhojë djali i multimiliarderit shihet më i gjatë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Alexander Soros, PhD (@alexsoros)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese