Hapësire reklamuese

Social Bomb

Sonte nata e 3-të, fundjava i gjen të gjithë në Korçë me Festën e Birrës

Shkruar nga Newsbomb
Nga festa e birres ne Korce

Sonte është nata e tretë e festës së Birrës në Korçë.

Kjo natë përkon me fundjavën që i ka gjetur të gjithë në qytetin juglindor për të qenë pjesë e eventit më të madh veror.

Me mijëra, shumë më shumë se dy netët e para, pritet të jetë numri i turistëve vendas dhe të huaj të cilët do i bashkohen festës së Birrës me muzikë, argëtim, spektakël por edhe kërnacka.

Si çdo mbrëmje, do të ndizet skena e Stadiumit dhe ajo e Pazarit ndërsa me shumë entuziazëm po pritet edhe performanca e Bojken Lakos!

Shijojeni!

68385729_969461906727671_594699562854121472_n.jpg69306023_2324720580953342_4457745079049650176_n.jpg68440364_439275930012504_7278210661648171008_n.jpg68472255_1535708313238039_4354395628898353152_n.jpg68601811_528847691190781_5084673599751585792_n.jpg68700772_487964781781198_2131385560818778112_n.jpg69400033_369023067118213_5816113900424265728_n.jpg68566325_2525316174366195_8157828459314282496_n.jpg69021597_365507137452618_4822553875980484608_n.jpg69357315_883980695295849_5782063240787787776_n.jpg68807514_2408128406178532_5174406027889606656_n.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese