Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sonila Meço te LIBRA e Blushit? Ja si qëndron e vërteta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41b125a60d20404f1ae7adeec75c59e4

Vetëm pak pasi është prezantuar zyrtarisht Partia Lista e Barabartë e Ben Blushit, në media kanë filluar të publikohen lajme për figurat publike që i janë bashkuar asaj.

Emri i gazetares Sonila Meço është në mesin e personaliteteve që pretendohet se i janë bashkuar LIBRA-s, por në fakt kjo nuk është e vërtetë.

Burime të sigurta për Newsbomb.al bëjnë të ditur se Meço nuk është pjesë e partisë së re, ndryshe nga sa mund të pretendohet në disa media. Madje, përveç deputetes tjetër Mimoza Hafizi, në prezantimin e LIBRA-s nuk ka folur asnjë person i njohur publik, ndoshta drejtuesit e partisë presin një moment të dytë për të bërë publike emrat.

Lexo edhe: Blushi entuziast prezanton LIBRA-n: Liri, dije dhe ekuilibër. Ka një mesazh edhe për dy partitë kryesore

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img