Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Sonila Meço përlotet në transmetim direkt, regjia i bën surprizën emocionuese (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

79d5270939edd1dcb11c59c21c046a6e

Gazetarja Sonila Meço feston sot ditën e saj të lindjes.

Teksa ishte në transmetim direkt me emisionin ‘Tempora’, regjia e ndërpreu gazetaren e cila e hutuar nuk po kuptonte çfarë po ndodhte.

Në ekran u shfaqën tre vogëlushë mes të cilëve vajza e saj duke kënduar “Happy Birthday” dhe këtu Sonila s’i mbajti dot lotët…

Ndiqni videon!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img