Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Soni Malaj, së shpejti bashkëpunim me Young Zerka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesa duket Soni Malaj dhe Young Zerka do të vinë me një bashkëpunim së shpejti. Këngëtarja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar: “MirmëngjesiNë studio. Le ti kthehemi punës.”

Projekti i fundit i këngëtares ka qënë “Tulipan i bardhë”, bashkëpunim me libanezin Saad Ramadan. Ndërsa për Young Zerka ky do të jetë projekti i rradhës pas fitores në “Kënga Magjike” me këngën “Pa kontroll”, bashkëpunim ky me Aurela Gaçen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img