Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Soni Malaj i jep fund marrëdhënies së saj me biznesmenin nga Vlora? Atëhere kur mendonim se gjërat shkonin “vaj” çifti qenka drejt ndarjes, ja ç’po ndodh mes tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse është shumë aktive në rrjete sociale, këngëtarja është treguar shumë e rezervuar për të ndarë momente nga jeta private e saj. 

Pas bujës së madhe që bëri ndarja me balerinin Italian, Mirkon me të cilin ka dhe një vajzë, Soni vendosi që jetën e saj private ta mbante sa më larg mediave. Mirëpo, paparacëve dhe fansave të Sonit nuk I shpëtoi romanca e saj me biznesmenin Klevin.

albsig

Prej vitesh, ajo po shijon lidhjen e dashurisë me biznesmenin me të cilin prej një viti kanë vendosur që marrëdhënien ta çonin në një tjetër stad, atë të bashkjetesës.

Në intervista të ndryshme Soni ka rrëfyer se djali nga Vlora është shpirti i saj binjak, por kur gjithçka mendonim se shkonte vaj, mesa duket marrëdhenia e çiftit është lëkundur. Sipas disa mikeshave të këngëtares ajo dhe Klevi janë duke kaluar një krizë.

A janë ndarë apo është thjesht një krizë kalimtare të cilën shumicat e çifteve e kalojnë mbetet për tu parë në vazhdim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img