Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sondazhi pak orë para gjysmëfinales: Elhaida Dani kryeson me 10 mijë e 324 vota

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3dc3c3c1262285724fd85141c1cc3d8e

Një sondazh i Wwibloggs ka ngjitur Elhaida Danin në krye të klasifikimit të konkurentëve që pritet të performojnë sot në mbrëmje në skenën e madhe të Eurovizion.

“Elhaida Dani me “I”m Alive” ka grumbulluar 10 mijë e 324 vota dhe ky duket se është një rikthim pasi siç tha ajo në një intervistë të fundit kishte humbur zërin dhe i duhej mos këndonte për tre ditë”, shkruan Wwibloggs.

Elhaida ka lënë pas Belgjikën dhe Rusinë duke dalë në vendin e parë.

Lexo edhe: Ja si të votoni Elhaidën sonte në gjysmëfinalen e parë, mban numrin 14-të 

[iframe width=”420″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/bVAKDLfrpLE” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img