Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sondazhi në newsbomb.al: Më të pakënaqur që u la jashtë Rrashica apo Gjimshiti? Rezultati befasues (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

224d42dadc0f820ed3d4bd88d74014c9

Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Rrahmanin, Gjimshitin dhe Shalën, ishte pyetja që newsbomb.al u bëri lexuesve dhe rezultati është befasues deri diku duke patur parasysh morinë e reagimeve në rrjetet sociale.

Në newsbomb.al dalin më të pakënaqur me mos marrjen e ftesës për Gjimshitin sesa për Rrashicën.

76 % e votuesve janë të mendimit se vendimi i trajnerit De Biasi për Gjimshitin është i gabuar.

Sondazhi: Si e vlerësoni mungesën e ftesës për Rashicën, Shalën, Gjimshitin dhe Rrahmanin

rrash.png

gjim.png

shala.png

 

rrahh.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img