Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Sondazhi, këta janë deputetët që fitojnë PS, PD, LSI dhe LIBRA në Tiranë (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fuad Haxhiymeri

LSI

Klajda Gjosha

Kejdi Mehmetaj

Floida Kërpaçi

Endrit Braimllari

LIBRA

Ben Blushi

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img