Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

SONDAZHI I SYRI.TV, kë do votonin qytetarët e Tiranës nëse zgjedhjet mbaheshin sot? Kryeson PS, por PD dhe LSI bëhen shumicë (REZULTATI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5abf75f0696da86f025fcf34c9b5c6c8

Media Syri.tv ka publikuar sondazhin e radhës lidhur me zgjedhjet e ardhshme parlamentare që do të mbahen në 25 prill 2021.

Të anketuarit janë vetëm ata të kryeqytetit, dhe janë pyetur se kë do të votonin nëse zgjedhjet do të mbaheshin sot?

E para është PS me 28.7% ndërsa e dyta është PD me 27.3%, ndërsa vendin e tretë e mban si gjithmonë LSI me 7.2%. një pjesë e madhe janë të pavendosurit dhe ata që kanë abstenuar.

sondazxhi.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img