Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Sondazhi i Antonio Noto: Rritje vetëm për Partinë Demokratike, PS dhe LSI humbasin pikë, rriten shpresat për partitë e reja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

50252e1377a2e5c4e2c9e9dfe0e0d510

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img