Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Sondazhet nxjerrin fitues PS, Erion Braçe ‘i kënaqur’: Ne fitojmë, ata humbin të gjithë bashkë! Por kujdes se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2170a47967a394c7c16ec489178ce589 scaled

Zv.kryeministri Erion Braçe thotë se sondazhet e nxjerrin fituese Partinë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit. Për këtë, ai i referohet sondazhit të djeshëm të Euronews, sipas të cilit shqiptarët duan përsëri Edi Ramën kryeministër.

Por, Braçe ka dhe një mesazh për votuesit, që ata të mos “kënaqen” nga këto sondazhe sepse zgjedhjet fitohen me votë.

“Perseri; ne fitojme,  ata humbin te gjithe bashke! Por kujdes; Sondazhet nuk jane zgjedhje! Zgjedhjet mbahen ne qendra votimi, me flete votimi dhe njerez qe votojne! Fitorja behet me vote dhe ne qender votimi! Askund tjeter”, shkruan ai dhe ndan rezultatet e mëposhtme.

PERSERI; NE FITOJME, ATA HUMBIN TE GJITHE BASHKE! Por kujdes; Sondazhet nuk jane zgjedhje! Zgjedhjet mbahen ne qendra…

Posted by Erion Braçe on Thursday, March 18, 2021

Më shumë

spot_img
spot_img