Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

SONDAZH: Publikohet lista e kandidatëve për DEPUTETË të PD në FIER! VOTONI këtu të preferuarin tuaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Publikohet lista e kandidatëve potencialë për deputetë të degës së Partisë Demokratike në Fier.

Në listën vihet re mungesa e dy ish-ministrave të PD-së, Enkelejd Alibeaj dhe Genc Pollo. Pritet për t’u parë se ku do të kandidojnë.

Ndërsa të gjithë simpatizantët e Partisë Demokratike, mund të shprehin me votë të fshehtë mbështetjen për një ose më shumë kandidatë (por jo më shumë se një herë), në sondazhin e Newsbomb.al.

Sondazhi i ngjashëm për kandidatët e PD në Korçë, pati një interaktivitet të lartë duke numëruar disa mijëra vota.

VOTONI KËTU: 

Më shumë


spot_img

spot_img