Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

SONDAZH: 39 kandidatë për DEPUTETË të PD në Qarkun e KORÇËS, klikoni për të VOTUAR të preferuarin TUAJ

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Publikohet lista e kandidatëve potencialë për deputetë në Qarkun e Korçës. Janë 39 kandidatë në Degët e PD në Korçë, Pogradec, Devoll, Kolonjë dhe Maliq.

Newsbomb.al i jep mundësinë të gjithë simpatizantëve që kanë dëshirë të shprehin mbështetjen ndaj një kandidati të caktuar, të votojnë në sondazhin më poshtë.

Vota është 100% e fshehtë dhe mund të votohet për më shumë se një degë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img