Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Sokol Cikalleshi bëhet baba për herë të dytë: Mirë se erdhe në jetë biri im!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti i Kombëtares, Sokol Cikalleshi dhe partnerja e tij Kornelia janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka bëre me dije vetë futbollisti i i cili përmes një postimi në “Instagram” lajmëroi ndjekësit se është bërë baba për herë të dytë.

Teksa ka publikuar një foto duke mbajtur të birin në duar, Cikalleshi ka zbuluar se i ka vendosur emrin Lion.

 “Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hairit”, shkruan Cikalleshi, i cili është baba edhe i një vajze.

Më shumë
spot_img
spot_img