Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Sokol Balla i zuri vendin, ç’do ndodhë me Rudina Xhungën këtë sezon

spot_img

Lajme të ngjashëm

cd9b29203fbf5c354450687bad0e93d7 scaled

Lëvizjet televizive këtë sezon kanë qenë të shumta.

Një nga më të diskutuarat ka qenë ajo e moderatorit Sokol Balla, i cili brakstisi Vizion Plus Duke u shpërngulur në News 24.

Duke qenë se emisioni i tij u vendos të trasmetohej katër herë në javë, ky vendim  ka bërë që të mbetet jashtë e paqartë e ardhmja e moderatores Rudina Xhunga.

Orarin e emisionit të Rudinës ‘Dritare’ e ka zënë Balla dhe e pyetur nga ‘Prive.al’, gazetarja e mirënjohur u shpreh se nuk ka vendosur ende përfundimisht.

‘Nuk e kam vendosur ende’, është shprehur Xhunga duke treguar se do e bëjë publik vendimin e saj së shpejti.

sokol-balla-750x450.jpeg

rudina-770x356.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img