Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Socialistja publikon foton me Vangjush Dakon dhe shkruan: Njishi i Durrësit! Kryetari më i mirë i të gjitha kohërave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa na ndajnë edhe 26 ditë nga zgjedhjet parlamentare, Vangjush Dako shfaqet në terren në qytetin e Durrësit, këtë herë edhe me “look” ndryshe.

Është një mbështetëse e Partisë Socialiste në qytetin bregdetar që shpërndan foton me Dakon, i cili duket se vijon të jetë “de facto” udhëheqës i strukturave në këtë qytet, dhe tashmë rishfaqet për fushatë.

albsig

Me fjalë të mëdha ajo e ngre në qiell Dakon, duke e quajtur si “njëshi i Durrësit” dhe “kryetari më i mirë i të gjitha kohërave”. Ndërsa ky i fundit duket se ka ndryshuar edhe modelin e flokëve me nëj stil më “trendi”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img