Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Socialisti me teser partie i del para Bashës dhe pret me gërshërë kartën e PS: Duam ndryshimin (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar sot qytetin e Kamzës ku është takuar aty dhe me qytetarë të ndryshëm.

Një prej tyre i tha se është votues tradicional i majtë, por këtë herë do të votojë për PD, për ndryshimin pasi sipas tij Rama në 8 vite nuk mbajti asnjë premtim.

Më pas një tjetër votues i PS me teser partie, Nazmi Xhepa i doli para Bashës dhe në sy të tij e preu me gërshërë kartën duke i premtuar Bashës se do të votojë për të dhe për ndryshimin. kreu demokrat i falenderoi dhe iu premtoi se pas 25 prillit gjithçka do të ndryshojë.

Screenshot 4 22
Screenshot 5 19
Screenshot 6 19

Basha mandej në një farë mënyrë “ia la fajin” qytetarëve nëse ndryshimi nuk vjen pas 25 prilit, pasi sipas tij është në dorën e qytetarëve që të votojnë dhe të sjellin ndryshimin e madh.

“Ju e keni përgjegjësinë tani, ju e keni në dorë ndryshimin. unë çfarë kam thënë do i përmbush, ama ju e keni në dorë të sillni ndryshimin e madh dhe të largoni të keqen që ka kapluar këtë vend. Ka 8 vite e keqja në derën tonë, mos e lejoni dhe 4 vite të tjera”, tha Basha sot në Kamëz.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img