Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Socialistët e “hapin” me Erion Braçen, zv.kryeministi hedh votën dhe jep mesazhin: Vlerëso punën mos i jep shansin asnjë krimineli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste e ka nisur votimin me zëvëndëskryeministrin Erion Braçen, i cili tani e ka hedhur votën e tij.

Bëhet me dije se Barçe është paraqitur në qendrat e viotimit ku dhe ka dhënë votën e tij.

Ai ka bërë edhe një postim në rrjetet sociale, ku bën thirrje që qytetarët të votojnë dhe të vlersojnë punën dhe jo t’i japin shansin kriminelëve.

“Keshtu votohet dhe, Votohet tani! Jo me vone! Tani!

Vetem voto voto voto! Vlereso punen e mos i jep shans asnje krimineli, vrasesi e hajduti te jete ne parlament! Kaq!” shkruan ai në postimin e tij.

Në këto moment është paraqitur edhe Gramoz Ruçi, i cili po voton në qendërn e votimit.

Të gjithë qytetarët mund të votojnë nga ora 07:00 deri në 19:00.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img