Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Socialistë e demokratë bëhen bashkë për Iftar

Shkruar nga Newsbomb
Socialistë e demokratë bëhen bashkë për Iftar

Muaji i bekuar i Ramazanit ka bërë që socialistët e demokratët të bashkohen në një tavolinë që të çelin bashkë Iftarin e parë.

Bashkimin mes socialistëve dhe demokratëve e ka bërë Myftinia e Kavajës që ka ftuar politikanët në Iftarin e parë të Ramazanit.

Në këtë tryezë kanë marrë pjesë Edison Memolla, kryebashkiaku socialist i Rrogozhinës, kryebashkiaku i Kavajës Finsik Qosja, deputeti socialist Etjen Xhafaj, deputeti i PD Ervin Salainji si dhe presidenti Bajram Begaj.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese