Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“S’merrem më me këtë nivel njerëzish”, Gjekmarkaj ironizon Evi Kokalarin: Pas ikjes se Konices dhe Kadaresë kjo është e treta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Agron Gjekmarkaj ka reaguar me ironi për zhgënjimin e Evi Kokalarit për zgjedhjet në FRPD, ku fitues u shpall Besart Xhaferri.

Kokalari në një reagim tha se pas këtyre zgjedhjeve u “vra” rinia teksa shkruante “Une nuk merrem më me këtë nivel njerëzish. Qofshi të gjithë mire”.

Këtë largim të Kokalarit e komenton Gjekmarkaj, i cili me ironi shkruan “pas ikjes se Konices dhe Kadaresë kjo është e treta”.

“Si kometë u shfaq Kokalari në botën  tonë të trazuar dhe tani po iken duke lënë pas ankth e pasiguri, shumë mall , brengë, dilema. Pas ikjes se Konices dhe Kadaresë kjo është e treta. Na premtoi rithemelimin por na la pendet e zhgenjyer e uruara” shkruan Gjekmarkaj.

 

Më shumë
spot_img
spot_img