Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

“S’më keni parë mua kur dal nga vetja”, Olta shpërthen në lot dhe përplas filxhanin e kafesë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Banorja e shtëpisë së “Big Brother Vip”, Olta Gixhari ka vendosur “të flejë gjumë” dhe të mos jetë më protagoniste në shtëpi, pas kriktikave që mori nga opinionistët mbrëmjen e djeshme.

Aktorja sot është  parë duke qarë, ndërsa i ka kthyer përgjigje Zhaklina Lekatari, duke i thënë se asnjëherë nuk ka dalë nga vetja.

“Nuk kam dalë asnjëherë Zhaklina unë nga vetja, nuk më ke parë fare mua kur dal nga vetja dhe as nuk keni për të më parë këtu. As nuk kam sharë dhe as nuk kam ulëritur”, ”ka thënë Olta gjatë një bisede me maestron. Pas kësaj ajo përplas e nervozuar filxhanin e kafesë.

Më shumë